0 Your კალათი

მედია კონვერტორი Single Mode, 100mb, 80კმ, SC კონექტორით

410.96 GEL
მარაგშია
+
60275
Fina : FHC110-3S80, FHC110-5S80 - 10M/100M Single Fiber External 80km @113S Chip

10/100 WDM მედია კონვერტორი შექმნილია 100BASE-FX ბოჭკოს 100Base-TX ეზერნეტ მედიასთან დასაკავშირებლად. WDM ტექნოლოგიის მეშვეობით იგი მხოლოდ ერთი ოპტიკური კაბელს საჭიროებს მონაცემების მიღებისა და გადაცემისთვის. IEEE802.3u 10/100Base-TX და 100Base-FX სტანდარტის შესაბამისი პროდუქტი შემნილია Single Mode რეჟიმში სამუშაოდ და იყენებს SC ტიპის კონექტორს. მოწყობილობა სიგნალს 80კმ მანძილზე გადასცემს.

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode WMD
  • სიგნალის გადაცემის მანძილი: 80კმ
  • პორტები: 1 x 100M SC პორტი; 1 x 100M RJ45 პორტი (Auto MDI/MDIX)
  • SFP კონექტორი: SC

ტექნიკური სპეციფიკაცია:

  • პორტების რაოდენობა: 1
  • ტალღის სიგრძე: 1550nm Tx/1310nm Rx
  • დაშორება: 80კმ
  • Network Media: 100BASE-FX Single-mode Fiber
  • კონექტორი: FC/PC, SC/PC, ST/PC
  • ეზერნეტ პორტი:
  • პორტების რაოდენობა: 1 x 10/100/1000მბ/წმ line speed
  • Network Media 100BASE-T:
  • UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
  • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
  • EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m)
  • კვების ბლოკი: გარე კვების ბლოკი; 220V
  • LED ინდიკატორები: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
  • ჯამური სიმძლავრე: 5W
  • მუშაობის ტემპერატურა: 0-55
  • ტენიანობა: 5-95, არაკონდენსირებადი

100M single fiber SM media converter (100M_single_fiber_SM_media_converter.pdf, 150 Kb) [გადმოწერა]