0 Your კალათი

SFP+ მოდული SM 10G 2კმ 1310 ნმ, LC დუპლექს კონექტორით - FHM-D9613L3802

102.94 GEL
დაგვიკავშირდით
60385
Fina : 10G SFP+ Dual fiber MM 1310nm 2KM LC (Single Mode)

SFP მოდული SM 2მ 10G, 1310 ნანომეტრი, LC დუპლექს კონექტორით

მოდელი: FHM-D9613L3802

გარანტია: 1 წელი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • მანძილი: 2 კმ
  • ტალღის სიგრძე: 1310 ნანომეტრი
  • მონაცემთა გადაცემა: 10გბ/წმ
  • კონექტორი: LC დუპლექსი
  • ტიპი: ერთ მოდიანი (SM)
სხვა პროდუქცია