0 Your კალათი

Fast კონექტორი იდეალური გადაწყვეტილებაა ოპტიკური კაბელების მონტაჟისთვის, შესაძლებელია მისი ხელმეორედ გამოყენება და თავსებადია როგორც 3მმ drop კაბელებთან, ისე 3 x 2 (მმ) ბრტყელ კაბელებთან.

ტექნიკური სპეციფიკაცია:

გარსის დიამეტრი: 250/900μm

კონექტორი: SC/APC

ოპტიკური ბოჭკო: G652D ,G.657A1

ტალღის სიგრძე: 1310nm, 1490nm and 1550nm

ბოჭკოს ჭრილის ზომა: 10მმ

IL (at 1310nm and 1550nm) < 0.4 dB

RL (at 1310nm and 1550nm): > 55dB

Changing for IL after 100 times plug into coupler: < 0.5dB

Tension for 2x3 drop cable at top of fast connector: > 40N, IL < 0.4 dB

ხელახალი გამოყენების შესაძლებლობა: > 10-ჯერ

თავსებადი კაბელები: 2x3მმ

მუშაობის ტემპერატურა: -10 ~ 60°C

სასიცოცხლო ციკლი: >10 წელი

3D analysis ferrule (3-D Geometry test) ROC/Apexoffset/FiberHeight/APC-Angle/KeyError

clear paper form together with fast fiber

optic connector

01 sample/01fast connector

Optical knife used during the construction Flat cutter (meet insertion loss and return loss)

Lock fiber optic

Locks certainly keep optical fiber, optical fiber

withstand the force hanging 3N, attenuation

change 0,2dB.

operation flexible construction.

Accessories -1 adapter/50 fast connector

-1 Cleaning paper

Artwork Adapter

მასალა: Material decal.

ფერი: თეთრი

სისქე: 0.15მმ

Glue: Glue pressure sensitivity.

Class background: The background matte.

Fast Connector Datasheet (Fast_Connector_.pdf, 282 Kb) [გადმოწერა]