0 Your კალათი

SC/UPC-LC/UPC MM OM3 პაჩკორდი, 5 მეტრი

16.40 GEL
მარაგშია
+
60332
Fina : Patch Cord Duplex MM LC/UPC-SC/UPC,PVC2.0MM,OM3, 5M 50/125 (JHT-LSMM2DX-5M)

5 მეტრი სიგრძის Multi-Mode დუპლექს ტიპის SC/UPC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi-Mode (OM3; 50/125)
  • თავაკი: SC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 2 მმ
  • სიგრძე: 5 მეტრი

სხვა პროდუქცია