0 Your კალათი

SC/UPC-SC/UPC MM OM3 პაჩკორდი, 1 მეტრი

12.77 GEL
მარაგშია
+
60336
Fina : Patch Cord Duplex MM SC/UPC-SC/UPC,PVC2.0MM,OM3,1M 50/125

1 მეტრი სიგრძის Multi-Mode დუპლექს ტიპის SC/UPC-SC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi-Mode (OM3; 50/125)
  • თავაკი: SC/UPC-SC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 2მმ
  • სიგრძე: 1 მეტრი
სხვა პროდუქცია