0 Your კალათი

SC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex პაჩკორდი, 15 მეტრი

18.14 GEL
მარაგშია
+
60077
Fina : FHC-FOPC121315 Patch cord SM, Duplex, SC-LC, 15 Meter (15m)

15 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის SC/UPCLC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: SC/UPC – LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 3 მმ
  • სიგრძე: 15 მეტრი

სხვა პროდუქცია