0 Your კალათი

FC/UPC-FC/UPC Single Mode Duplex პაჩკორდი, 1 მეტრი

9.83 GEL
დაგვიკავშირდით
60202
Fina : FHC-FOPC321231 FC/UPC-FC/UPC SM Duplex, PVC3.0mm,  1m

1 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის FC/UPC-FC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: FC/UPC-FC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 3მმ
  • სიგრძე: 1 მეტრი
სხვა პროდუქცია