0 Your კალათი

LC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex პაჩკორდი, 5 მეტრი

13.68 GEL
მარაგშია
+
60085
Fina : FHC-FOPC12335 Patch cord SM, Duplex, LC-LC, 5 Meter (5m)

5 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის LC/UPC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: LC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 3მმ
  • სიგრძე: 5 მეტრი