0 Your კალათი

FHR1100GZB 1*EPON : 1GE (1490/1310nm,20Km,SC) with Routing

61.02 GEL
მარაგშია
+
60338
Fina : FHR1100GZB 1*EPON : 1GE (1490/1310nm,20Km,SC),1*10/100/1000Base-T,AC Power Supply;ZTE Chipest. (Routing)

FH-Net-ის FHR1100GZB აღჭურვილია ZTE Xpon ჩიპით, 1 GE Ethernet და 1 GE EPON პორტებით და თავსებადია წამყვან სატელეკომუნიკაციო მწარმოებელ ბრენდებთან (HUAWEI/ZTE/FIBERHOME/ALCATEL-LUCENT). მოწყობილობას აქვს როუტინგის ფუნქცია, მარტივად იმართება და გამოირჩევა მაღალი სტაბილურობით.

ძირითადი მახასიათებლები:

  • PON პორტი: 1 x EPON ბოჭკოვანი პორტი; თავსებადი 1000BASE-PX20+; ატვირთვისა და გადმოწერის სიჩქარე - 1.25გბ/წმ; SC Single mode სიმპლექსური ბოჭკოვანი პორტი; Support Max split ratio: 1: 64
  • LAN პორტი: 1 x GE self-adaption ეზერნეტ პორტი (10/100/1000); Full duplex/ Half duplex; RJ45 პორტი adaptive cross ან direct connection-ის მხარდაჭერით; გადაცემის მანძილი: 100მ
  • მართვის რეჟიმი: Unified management by local side OLT through the OAM protocol, SNMP, TELNET, local management support
  • მართვის ფუნქცია: Condition monitoring, configuration management, alarm management, log management

ინტერფეისი:

  • PON პორტი: 1 x EPON ბოჭკოვანი პორტი; თავსებადი 1000BASE-PX20+; ატვირთვისა და გადმოწერის სიჩქარე 1.25გბ/წმ; SC Single mode სიმპლექსური ბოჭკოვანი პორტი; Support Max split ratio: 1: 64
  • გადაცემის დისტანცია: 20კმ
  • LAN პორტი: 1 x GE self-adaption ეზერნეტ პორტი (10/100/1000); Full duplex/ Half duplex; RJ45 პორტი adaptive cross ან direct connection-ის მხარდაჭერით; გადაცემის მანძილი: 100მ
  • კვების ბლოკი: 12V DC / 0.5A გარე კვების ბლოკი, დანაკარგი <3W
  • მოწყობილობის მართვა:
  • მართვის რეჟიმი: Unified management by local side OLT through the OAM protocol, SNMP, TELNET, local management მხარდაჭერა
  • მართვის ფუნქცია: Condition monitoring, configuration management, alarm management, log management
  • Pure data type ONU
  • Compliant to IEEE802.3ah
  • Transmission distance 20KM
  • Support data encryption
  • Support data encryption
  • Support broadcast storm restrain function
  • Support loop detection function
  • Support VLAN partition basic on port and protocol
  • Support performance statistics function basic on port
  • Support ACL, can dispose flexibly different assess data
  • Support various flexible bandwidth allocation function
  • Support singe LLID collocation method, providing different QOS service grade
  • Support three layer routing function
  • Support software online upgrade
  • Support EMS unified network management basic on SNMP protocol, easy to install and maintain
  • Provide abundant fault alarm function, easy for fault diagnosis
  • ფიზიკური მახასიათებლები:
  • გარსი: პლასტმასის
  • ზომა: 107 x 85 x 26 (მმ)
  • მასა: 0.26კგ
  • მუშაობის ტემპერატურა: -550°
  • შენახვის ტემპერატურა: -40 85°
  • ტენიანობა: 10-90% (არაკონდენსირებადი)

FHR1100GZB Datasheet (FHR1100GZB__EPON_ONU_1GE-port_ZTE_.pdf, 306 Kb) [გადმოწერა]