0 Your კალათი

JHM-202A JHM-202B მედია კონვერტორი Single Mode, 1gb, 20კმ, SC კონექტორით

216.66 GEL
მარაგშია
+
60433
Fina : JHM-202A JHM-202B (Media converter 10M/100/1000M single mode, Single Fiber, SC)

10/100/1000 მედია კონვერტორი უზრუნველყოფს მონაცემების მაღალი სიჩქარით გადაცემას. მოწყობილობა აღჭურვილია ოპტიკური და UTP კონექტორით.

ძირითადი მახასიათებლები:

  • სტანდარტი: IEEE802.3 10Base-T,IEEE802.3u 100Base-TX/IEEE802.3ab 1000Base TX, IEEE802.3z 1000Base-FX
  • საბაზისო ფუნქციები: WDM ტექნოლოგია, ნახევარ/სრულ-დუპლექსური გადაცემის რეჟიმი FX პორტისთვის; სრული დუპლექსური ნაკადის კონტროლი (IEEE 802.3x), ნახევარ-დუპლექსური ტალღის კონტროი; მონაცემების გადაცემის მანძილი აღწევს 100კმ-მდე
  • პორტები: 1 x 10/100/1000მ SC პორტი; 1 x 1000მ RJ45 პორტი (Auto MDI/MDIX)
  • WDM TX: 1550ნმ
  • WDM RX: 1310ნმ
  • Network Media 10BASE-T: UTP; 3, 4, 5 კატეგორიის კაბელი (მაქს.: 100); EIA/TIA-568 100Ω STP (მაქს.: 100მ)
  • Network Media 100BASE-T: UTP; 5, 5e კატეგორიის კაბელი (მაქს.: 100მ); EIA/TIA-568 100Ω STP (მაქს.: 100მ)
  • Network Media 1000Base-T: 5 კატეგორიის UTP/STP (Max:100მ); 1000Base-FX
  • Network Media 100BASE-FX: Single-mode Fiber
  • LED ინდიკატორები: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
  • ზომა: 94 x 71 x 26 (მმ)
  • კვების წყარო: გარე კვების ბლოკი
  • მუშაობის ტემპერატურა:C – 40°C
  • შენახვის ტემპერატურა: -40°C – 70°C
  • მუშაობის ტენიანობა: 10% - 90% არაკონდენსირებადი
  • შენახვის ტენიანობა: 5% - 90% არაკონდენსირებადი
  • სერტიფიკატები: FCC; CE; RoHS

JHM-202A JHM-202B (JHM-202A_JHM-202B.pdf, 382 Kb) [გადმოწერა]