0 Your კალათი

FMC-1000M-SC20B - მართვადი მედია კონვერტორი Single Mode 1gb, 20კმ

540.99 GEL
მარაგშია
+
60395
Fina : FMC-1000M-SC20B (OAM/IP Web smart managed converter SC, 20km, Tx1550nm / Rx1310nm (B type))

FMC-1000M-SC20B წარმოადგენს სმარტ IP based მართვად ოპტიკურ მედია კონვერტერს, რომლის ყოველი ეზერნეტ პორტისთვისაც პარამეტრების ცვლილება და კონტროლი ვებ-ბრაუზერის მეშვეობითაა შესაძლებელი. მოწყობილობა საშუალებას იძლევა როგორც MM ისე SM ოპტიკური კაბელის დაკავშირებას და აღჭურვილია BiDi გადაცემის ფუნქციით. მოწყობილობაში ჩამონტაჟებული LED ინდიკატორი გვიჩვენებს კონვერტორის სტატუსის, UTP პორტის სიჩქარისა და სხვა მახასიათებლების შესახებ ინფორმაციას.

ძირითადი მახასიათებლები:

  • კონექტორი: 1 x 9 (SC; ST; FC)
  • მონაცემების გადაცემის სიჩქარე: 1000მბ/წმ
  • დუპლექსური რეჟიმი: სრული დუპლექსური
  • ბოჭკო: MM 50/125μm, 62.5/125μm; SM 9/125μm
  • დაშორება: MM 2კმ, SM 15/30/50/80/120კმ, WDM 20/40/60/80კმ
  • ტალღის სიგრძე: MM 1310nm; SM 1310, 1550nm; WDM 1310T x/1550Rx (Type A); 1550Tx/1310Rx (Type B)
  • კონექტორი: RJ-45
  • მონაცემების გადაცემის სიჩქარე: 10მბ/წმ; 100მბ/წმ; 1000მბ/წმ
  • დუპლექსური რეჟიმი: ნახევრად / სრული დუპლექსური
  • კაბელი: 10Base-T Cat 3,4,5 UTP; 100Base-TX Cat.5, 5e ან მეტი
  • სტანდარტი: IEEE 802.3, IEEE 802.3u IEEE 802.3ab, 802.3z
  • ინდიკატორები: LED (Power, FX-Link, LAN Speed, LAN Link )
  • შემავალი ძაბვა: Card: 12VDC; Standalone: AC; DC options
  • ენერგომოხმარება: <4W
  • ზომა: 155 x 88 x 23 (მმ)
  • მასა: 0.12კგ
  • მუშაობის ტემპერატურა: 0 - 60°C
  • შენახვის ტემპერატურა: -10 - 70°C
  • ტენიანობა: 10 ~ 90% არაკონდენსირებადი
  • სერტიფიკატები: CE; FCC; LVD; RoHS
  • MTBF: 65 000 საათი

FMC1000M Datasheet (fmc1000m.pdf, 282 Kb) [გადმოწერა]