0 Your კალათი

LC/UPC-LC/UPC Multi Mode OM3 Duplex ადაპტერი

2.71 GEL
დაგვიკავშირდით
60404
Fina : JHT-OALM21 MM OM3 LC/UPC Duplex Adapter

LC/UPC-LC/UPC Multi Mode OM3 Duplex ადაპტერი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi-Mode OM3
  • თავაკი: LC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი


LCUPC-LCUPC Multi Mode OM3 Duplex Adapter (LCUPC-LCUPC_Multi_Mode_OM3_Duplex_Adapter.pdf, 459 Kb) [გადმოწერა]

სხვა პროდუქცია