0 Your კალათი

SC/UPC-SC/UPC Multi Mode OM3 Simplex ადაპტერი

1.94 GEL
მარაგშია
+
60405
Fina : JHT-OASM01 MM OM3 SC/UPC Simplex Adapter

SC/UPC-SC/UPC Multi Mode OM3 Simplex ადაპტერი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi Mode (G.652D)
  • თავაკი: SC/UPC-SC/UPC
  • თავაკის ტიპი: სიმპლექსი


SCUPC-SCUPC Multi Mode OM3 Simplex Adapter (SCUPC-SCUPC_Multi_Mode_OM3_Simplex_Adapter.pdf, 425 Kb) [გადმოწერა]

სხვა პროდუქცია