0 Your კალათი

JHR-LCMM2DX-2M LC/UPC-LC/UPC MM OM3 პაჩკორდი, 2 მეტრი

11.68 GEL
მარაგშია
+
60456
Fina : JHR-LCMM2DX-2M (Patch cord duplex MM LC-LC,PVC2.0MM OM3, 2m 50/125)

2 მეტრი სიგრძის Multi-Mode დუპლექს ტიპის LC/UPC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi-Mode (OM3; 50/125)
  • თავაკი: LC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 2 მმ
  • სიგრძე: 2 მეტრი
სხვა პროდუქცია
 
მსგავსი