0 Your კალათი

JHT-LSMM2DX-2M SC/UPC-LC/UPC MM OM3 პაჩკორდი, 2 მეტრი

13.12 GEL
მარაგშია
+
60458
Fina : JHT-LSMM2DX-2M (Patch Cord Duplex MM LC/UPC-SC/UPC,PVC2.0MM,OM3, 2M 50/125)

2 მეტრი სიგრძის Multi-Mode დუპლექს ტიპის SC/UPC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi-Mode (OM3; 50/125)
  • თავაკი: SC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 2 მმ
  • სიგრძე: 2 მეტრი
სხვა პროდუქცია