0 Your კალათი

LC/UPC-LC/UPC MM OM3 პაჩკორდი, 1 მეტრი

10.85 GEL
მარაგშია
+
60318
Fina : Patch cord duplex MM LC-LC,PVC2.0MM OM3, 1m 50/125 (JHT-LCMM2DX-1M)

1 მეტრი სიგრძის Multi-Mode დუპლექს ტიპის LC/UPC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi-Mode (OM3; 50/125)
  • თავაკი: LC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 2 მმ
  • სიგრძე: 1 მეტრი
სხვა პროდუქცია