0 Your კალათი

LC/UPC-LC/UPC MM OM3 პაჩკორდი, 10 მეტრი

28.51 GEL
მარაგშია
+
60334
Fina : Patch Cord Duplex MM LC/UPC-LC/UPC ,PVC2.0MM,OM3,10M 50/125 (JHT-LCMM2DX-10M)

10 მეტრი სიგრძის Multi-Mode დუპლექს ტიპის LC/UPC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi-Mode (OM3; 50/125)
  • თავაკი: LC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 2 მმ
  • სიგრძე: 10 მეტრი
სხვა პროდუქცია