0 Your კალათი

LC/UPC-LC/UPC MM OM3 პაჩკორდი, 3 მეტრი

11.70 GEL
მარაგშია
+
60316
Fina : Patch cord duplex MM LC-LC,PVC2.0MM OM3, 3m 50/125 (JHT-LCMM2DX-3M)

3 მეტრი სიგრძის Multi-Mode დუპლექს ტიპის LC/UPC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi-Mode (OM3; 50/125)
  • თავაკი: LC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 2 მმ
  • სიგრძე: 3 მეტრი

სხვა პროდუქცია