0 Your კალათი

SC/UPC-FC/UPC Single Mode Duplex პაჩკორდი, 10 მეტრი

13.02 GEL
მარაგშია
+
60211
Fina : FHC-FOPC23212310 SC/UPC-FC/UPC SM Duplex, PVC3.0mm, 10 meters (10m)

10 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის SC/UPCFC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: SC/UPC – FC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 3 მმ
  • სიგრძე: 10 მეტრი
სხვა პროდუქცია