0 Your კალათი

FC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex პაჩკორდი. 1 მეტრი

8.29 GEL
მარაგშია
+
60208
Fina : FHC-FOPC3121231 FC/UPC-LC/UPC SM Duplex, PVC3.0mm, 1 meters (1m)

1 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის FC/UPC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: FC/UPC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 3მმ
  • სიგრძე: 1 მეტრი
სხვა პროდუქცია