0 Your კალათი

JHT-SCSM2SX-1M SC/UPC-SC/UPC Single Mode Simplex პაჩკორდი, 1 მეტრი

3.72 GEL
მარაგშია
+
60453
Fina : JHT-SCSM2SX-1M (SC/UPC-SC/UPC SM Simplex, PVC3.0mm, 1m)

1 მეტრი სიგრძის Single Mode სიმპლექს ტიპის SC/UPC-SC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: SC/UPC-SC/UPC
  • თავაკის ტიპი: სიმპლექსი
  • გარსი: PVC - 3 მმ
  • სიგრძე: 1 მეტრი
სხვა პროდუქცია
 
მსგავსი