0 Your კალათი

SC/UPC-SC/UPC Single Mode Simplex პაჩკორდი, 1 მეტრი

3.88 GEL
დაგვიკავშირდით
60608
Fina : SC/UPC-SC/UPC SM Simplex, PVC3.0mm, 1m

1 მეტრი სიგრძის Single Mode სიმპლექს ტიპის SC/UPC-SC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode ((G.652D))
  • თავაკი: SC/UPC-SC/UPC
  • თავაკის ტიპი: სიმპლექსი
  • გარსი: PVC - 3 მმ
  • სიგრძე: 1 მ
სხვა პროდუქცია
 
უკვე ნანახი