0 Your კალათი

FC/APC-LC/UPC Single Mode Simplex პაჩკორდი, 2 მეტრი, PVC 2,00mm

5.17 GEL
მარაგშია
+
60341
Fina : Patch Cord,FC/APC-LC/UPC PVC 2.0MM ,SX, SM,2M

2 მეტრი სიგრძის Single Mode სიმპლექს ტიპის FC/APC-LC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: FC/APC-LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: სიმპლექსი
  • გარსი: PVC - 2მმ
  • სიგრძე: 2 მეტრი