0 Your კალათი

JHT-SCSM2DX-2M - SC/UPC-SC/UPC Single Mode Duplex პაჩკორდი, 2 მეტრი

9.41 GEL
მარაგშია
+
60496
Fina : JHT-SCSM2DX-2M (Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM Duplex,PVC3.0mm 2m)

2 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის SC/UPCSC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: SC/UPC – SC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 3 მმ
  • სიგრძე: 2 მეტრი