0 Your კალათი

FC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex პაჩკორდი, 3 მეტრი, PVC 2,0mm

9.94 GEL
მარაგშია
+
60328
Fina : Patch cord duplex SM FC-LC, PVC2.0MM 3M

3 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის FC/UPCLC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: FC/UPC – LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 2 მმ
  • სიგრძე: 3 მეტრი