0 Your კალათი

JHT-SLSM2DX-5M SC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex პაჩკორდი, 5 მეტრი

13.06 GEL
მარაგშია
+
60451
Fina : JHT-SLSM2DX-5M (Patch cord SM, Duplex, SC-LC, 5 Meter (5m))

5 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის SC/UPCLC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: SC/UPC – LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 3 მმ
  • სიგრძე: 5 მეტრი