0 Your კალათი

JHT-LCPSM-1M - LC/UPC Single Mode Pigtail

1.99 GEL
მარაგშია
+
60494
Fina : JHT-LCPSM-1M (Pigtail SM LC/UPC, PVC 0.9mm, 1 m (1m))

1 მეტრი სიგრძის Single Mode LC/UPC პიგთეილი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: სიმპლექსი
  • მასალა: PVC - 0.9 მმ
  • სიგრძე: 1 მეტრი

Pigtail Datasheet (Pigtail_PDF.pdf, 22 Kb) [გადმოწერა]