0 Your კალათი

SC/UPC Multi Mode OM3 Pigtail

4.31 GEL
მარაგშია
+
60384
Fina : Pigtail, SC/UPC, PVC 0.9,Simplex, MM,1M, OM3

1 მეტრი სიგრძის Multi-Mode OM3 SC/UPC პიგთეილი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Multi Mode (OM3)
  • თავაკი: SC/UPC
  • თავაკის ტიპი: სიმპლექსი
  • მასალა: PVC - 0.9 მმ
  • სიგრძე: 1 მეტრი