0 Your კალათი

16 way LC Splitter

80.41 GEL
მარაგშია
+
60155
Fina : SPLITTER 1/16 SM connector LC/UPC 1 meters (G652D); PLC SPLITTER 1/16 with SM connector LC/UPC 1meters ( G 652 D)

16-იანი ოპტიკური გამანაწილებელი (სპლიტერი) LC/UPC ტიპის Single-Mode კონექტორით.

ძირითადი მახასიათებლები:

ტიპი: Single Mode (G.652D)

თავაკი: 16 x LC/UPC

სიგრძე: 1 მეტრი