0 Your კალათი

JHT-SLSM2DX-10M SC/UPC-LC/UPC Single Mode Duplex პაჩკორდი, 10 მეტრი

15.90 GEL
მარაგშია
+
60448
Fina : JHT-SLSM2DX-10M (SC/UPC-LC/UPC SM Duplex, PVC3.0mm, 10 meters (10m))

10 მეტრი სიგრძის Single Mode დუპლექს ტიპის SC/UPCLC/UPC პაჩკორდი

ძირითადი მახასიათებლები:

  • ტიპი: Single Mode (G.652D)
  • თავაკი: SC/UPC – LC/UPC
  • თავაკის ტიპი: დუპლექსი
  • გარსი: PVC - 3 მმ
  • სიგრძე: 10 მეტრი
სხვა პროდუქცია
 
მსგავსი